VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

PODKATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Illustrator grafika

Zoradiť podľa :

Zobrazených 1 - 3 inzerátov z 3

Grafický dizajn a firemná identita

Každý úspešný nápad potrebuje mať unikátny grafický dizajn a firemnú identitu vytvorenú na mieru. Ponúkame Vám jedinečný grafický dizajn alebo firemnú identitu na mieru presne podľa očakávaní. -ku každému projektu pristupujeme individuálne a analyzujeme jeho stránky tak aby sme Vám vytvorili na mieru presne podľa očakávaní -dbáme na to, aby sme každého klienta, ktorý nás osloví, odlíšili od konkurencie Neváhajte nás kontaktovať !

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

12 €

Kkrásny motív vo vektore vhodný na akýkoľvek účel

Pracujem s vektorovou grafikou na profesionálnej úrovni. Urobím Vám obrázok v krivkách bez straty kvality. Stačí si len zadať, čo konkrétne potrebujete v krivkách vytvoriť. Taktiež sa jedná o prevedenie bitmapových obrázkov do kriviek, vektorizáciu loga, alebo iné podobné účely. Inštrukcie: Potrebujem vedieť iba formát v akom to zašlem

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

7 €

Ponúkame Vám kreslenie portrétov a obrazov rodiny + iné

Dobrý deň, ponúkame Vám kreslenie portrétov a obrazov rodiny, ktoré Vám vieme spraviť buď ručne alebo digitálne. Ďalej Vám ponúkame originálne logo na mieru, firemnú identitu, reklamnú grafiku, pútavé tlačové materiály alebo design obalov, časopisov a plagátov ktoré zarábajú. Niektoré ukážky našich prác nájdete tu: https://www.facebook.com/ArtificaStudio/?fref=ts Vždy máme individuálny prístup ku každému. Naši klienti tiež pozitívne hodnotia snahu pomôcť a poradiť najlepšie riešenie.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou