VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Hľadáme šikovných tesárov/betonárov/murárov do FR

ID: 31302     Pridaný: 05.12.2019
Cena: v texte
Náplň práce:
Jedná sa o tesárske práce - odlievané, monolitické stavby (školy, škôlky, hotely, admin. budovy a pod.) Práce zahŕňajú montáž debnenia (Doka, Peri, Satecco a Ischebeck), betonáž (podkladový betón), viazanie armatúr, deky, múry, prevlaky a montáž prefabrikovaných dielcov. Predmetom práce sú aj práce vo výškach.

Nástup: ihneď

Ponúkaný plat : TPP: od 11eur v čistom + príplatky za nadčasy + kompenzačné bonusy (v priemere 2200 €/mesiac)

Zabezpečené a hradené zamestnávateľom : cesta SK-FR a späť, prepravovanie z miesta bývania do práce a späť, ubytovanie v rodinných domoch, pracovné oblečenie, komerčné pripoistenie

Požadujeme:
-skúsenosť v danom odbore min. 4 roky
- znalosť čítania výkresov
- autonómnosť
- dôslednosť
-flexibilita
- základné náradie ( tesárska kapsa, kliešte, kladivo, ceruzy, metre)
- francúzsky jazyk výhodou (nie podmienkou)

secretariat@cassco.eu
0918823155

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
CassCo Building

Mlynská 27, Košice
Košice

Telefón: 0918823155

Iné lokality: Francúzsko

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (86)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta